امروز شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • اذان صبح: ۰۴:۵۹
  • طلوع آفتاب: ۰۶:۲۹
  • اذان ظهر: ۱۳:۰۷
  • غروب آفتاب: ۱۹:۴۴
  • اذان مغرب: ۲۰:۰۳
  • نیمه شب شرعی: ۰۰:۲۲
  • امام حسن مجتبی علیه السلام: بین حقّ و باطل به اندازه چهار انگشت فاصله است، آنچه با چشمت بینى حقّ است و چه بسا با گوش خود سخن باطل بسیارى را بشنوى.
+-
بازدید: ۳۵۶۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

برگزاری ۲۲ برنامه حقوقی رادیو تلویزیونی از سوی دادگستری استان مازندران

مدیر آموزش همگانی و مشاغل پیرامونی دادگستری استان مازندران گفت: تعداد 15 عنوان برنامه تلویزیونی و 7 برنامه رادیویی با موضوعات حقوقی از صدا وسیمای استانی مرکز طبرستان برای آشنایی مخاطبان با مسائل حقوقی در حوزه آموزش همگانی برگزار گردید.

برگزاری ۲۲ برنامه حقوقی رادیو تلویزیونی از سوی دادگستری استان مازندران            
مدیر آموزش همگانی و مشاغل پیرامونی دادگستری استان مازندران گفت: تعداد ۱۵ عنوان برنامه تلویزیونی و ۷ برنامه رادیویی با موضوعات حقوقی از صدا وسیمای استانی مرکز طبرستان برای آشنایی مخاطبان با مسائل حقوقی در حوزه آموزش همگانی برگزار گردید      .
به گزارش پایگاه آموزشی مهداد، حسین خالق زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهداد با بیان اینکه بالغ بر ۹۸۰ ساعت برنامه حقوقی تلویزیونی در سال گذشته از شبکه استانی پخش شده است، افزود: اطاله دادرسی و عوامل برون رفت آن، حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال، حاشیه نشینی، دعاوی مربوط به خانواده،عملکرد دستگاه قضایی و کاهش اطاله دادرسی از جمله عناوین این برنامه ها به شمار می رود.
وی از ارائه آموزش ضابطان و کارکنان در برنامه های تلویزیونی یاد شده خبر داد و یادآور شد: دعاوی خانواده و طلاق، شروط ضمن عقد، قراردادها و عقود، عقد نکاح، انحلال نکاح، قانون پیش فروش ساختمان، مراکز مشاوره خانواده، علل اطاله دادرسی و حاشیه نشینی از دیگر موضوعات این برنامه های تلویزیونی می باشد.
خالق زاده با اشاره به اینکه در ۷ برنامه رادیویی مذکور نیز ۲۲۰ ساعت مباحث حقوقی مطرح شده است اظهار کرد: تصرفات غیرقانونی اراضی، سیاست های کلی دستگاه قضا، فعالیت ها و اقدامات معاونت پیشگیری از وقوع جرم، حفظ بیت المال و حمایت از سرمایه گذاری، جامعه سالم و مراجعه کمتر به دادگستری و اقدامات دفتر حمایت از حقوق کودکان و زنان و شورای پیشگیری از وقوع جرم استان از جمله عناوین برنامه های حقوقی رادیویی است.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *