امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • اذان صبح: ۰۴:۵۵
 • طلوع آفتاب: ۰۶:۲۶
 • اذان ظهر: ۱۳:۰۸
 • غروب آفتاب: ۱۹:۴۹
 • اذان مغرب: ۲۰:۰۸
 • نیمه شب شرعی: ۰۰:۲۲
 • امام حسن (ع): کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
+-
بازدید: ۳۴۵
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اطلاعیه:

اعلام نتایج مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری

بدینوسیله به اطلاع ثبت‌نام کنندگان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری می‌رساند، نتایج مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری براساس اطلاعات اعلامی داوطلبان (مدرک تحصیلی، سوابق تجربی مرتبط و ایثارگری) اعلام شد.

بدینوسیله به اطلاع ثبت‌نام کنندگان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری می‌رساند، نتایج مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری براساس اطلاعات اعلامی داوطلبان (مدرک تحصیلی، سوابق تجربی مرتبط و ایثارگری) اعلام شد.نتايج اوليه بر روی سامانه ثبت‌نام متقاضیان میانجی‌گری به نشانی www.mianjigari.org قابل مشاهده می‌باشد.نتایج مورد نظر به تفکیک هر استان قابل دسترسی است  خواهشمند است از مراجعه حضوری و تماس تلفنی اکیداً خودداری فرمائید.
لازم به ذکر است مرحله دوم اعلام نتایج در شهریور ماه سال ۹۸ انجام خواهد شد.

 

2 پاسخ به “اعلام نتایج مرحله اول واجدین تاسیس مؤسسه میانجی‌گری”

 1. ابراهیم گفت:

  با سلام و احترام
  از مدیران و عالی مقامان قوه محترم قضاییه با پوزش اجازه می خواهم که پیشنهادی عرض نماییم و اگر نابجا بود پیشاپیش عذر خواهی می کنم.
  عرضم این است که با توجه به اینکه کسانی که به عنوان میانجی برگزیده می شوند مورد نظارت قوه محترم هستند و وثاقت و عدالت ایشان به صورت مستمر رصد می شود و از سویی مقوله داوری هم که نیاز مبرم سیستم قضایی می باشد ؛ بعضاً مشاهده می شود که از سوی افراد فرصت طلب و نظارت گریز مورد سوء استفاده قرار می گیرد ؛ جا دارد که قوه محترم قضاییه با بررسی جمیع جهات و تشکیل دوره های مناسب میانجیگران را به عنوان داور نیز به شهروندان پیشنها و یا عند الاقتضاء ایشان را به عنوان داور برگزینند و و با نظارت مستمر گردش مالی و و وضعیت اخلاقی ایشان و التزام به عدالت و قانون را مورد بررسی قرار دهند.
  با تجدید ادب و احترام

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *