امروز دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ مصادف با الإثنين ۳ صفر ۱۴۴۰
  • اذان صبح: ۰۴:۴۶
  • طلوع آفتاب: ۰۶:۱۰
  • اذان ظهر: ۱۱:۵۰
  • غروب آفتاب: ۱۷:۳۱
  • اذان مغرب: ۱۷:۴۹
  • نیمه شب شرعی: ۲۳:۰۸
  • حضرت محمد (ص) : توانگری به داشتن کالای زیاد نیست، بلکه توانگری همان بی نیازی نفس است.
+-
بازدید: ۶۰
۸ مهر ۱۳۹۷
معاون دادگستری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:

ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی راهکار کاهش آسیب های اجتماعی

معاون رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی راهکاری مؤثر برای کاهش آسیب ها و تنش های اجتماعی است.

معاون رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی راهکاری مؤثر برای کاهش آسیب ها و تنش های اجتماعی است.

به گزارش پایگاه آموزشی مهداد از دادگستری استان چهارمحال و بختیاری، سید محمد موسوی در کارگاه تربیت مربی مهارت ارتباطی مبتنی بر سبک زندگی اسلامی – ایرانی اظهار کرد: نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی – ایرانی روش مؤثری برای مقابله با عواملی است که خانواده ها را تهدید می کند.
وی مطالبه مهریه، تعیین مهریه سنگین، کاهش روابط عاطفی و طلاق عاطفی را از مهم ترین عوامل تهدیدکننده کیان خانواده برشمرد و افزود: توقعات بی جا و مصرف گرایی برگرفته از فرهنگ غرب، جایگزین سادگی، صبر و تلاش که از ویژگی های اساسی سبک زندگی اسلامی-ایرانی می باشد، شده است.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در ادامه ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “سبک زندگی اسلامی-ایرانی دوای درد جامعه است” خاطر نشان کرد: با عنایت به سخنان رهبر معظم انقلاب که فصل الخطاب همه است، قوه قضاییه پرچمدار ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی است.
موسوی در پایان، برگزاری کارگاه های آموزشی را بسیار مفید ارزیابی و تأکید کرد: باید فرهنگ ساده زیستی، گذشت، صداقت، عفت و خوشرویی را در جامعه تقویت کنیم.
گفتنی است این کارگاه با هدف توانمند ساختن مربیان، ارتقاء سطح آگاهی، ایجاد یکپارچگی و وحدت رویه مطابق مدل عشق به مدت دو روز در محل معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *