امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ مصادف با ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • اذان صبح: ۰۵:۲۶
  • طلوع آفتاب: ۰۶:۵۰
  • اذان ظهر: ۱۲:۱۸
  • غروب آفتاب: ۱۷:۴۷
  • اذان مغرب: ۱۸:۰۶
  • نیمه شب شرعی: ۲۳:۳۷
  • امام رضا (ع): ايمان يك درجه بالاتر از اسلام است، و تقوا يك درجه بالاتر از ايمان است و به فرزند آدم چيزى بالاتر از يقين داده نشده است.
+-
بازدید: ۸۶۳
۶ تیر ۱۳۹۷

برگزاری کارگاه آموزشی برای زوجین در شرف طلاق، والدین دانش آموزان و معلمان

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: برگزاری 362 کارگاه آموزشی مهارتهای اساسی زندگی ویژه زوجهای جوان، ارائه خدمات مشاوره ای به دو هزار و 684 زوج در شرف طلاق و آموزش تعداد 592 نفر از والدین دانش آموزان و 176 نفر از معلمان مدارس در 36 کارگاه آموزشی پیشگیریهای رشد مدار از جمله این اقدام...

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: برگزاری ۳۶۲ کارگاه آموزشی مهارتهای اساسی زندگی ویژه زوجهای جوان، ارائه خدمات مشاوره ای به دو هزار و ۶۸۴ زوج در شرف طلاق و آموزش تعداد ۵۹۲ نفر از والدین دانش آموزان و ۱۷۶ نفر از معلمان مدارس در ۳۶ کارگاه آموزشی پیشگیریهای رشد مدار از جمله این اقدامات بوده است.      
به گزارش پایگاه آموزشی مهداد از دادگستری استان چهارمحال و بختیاری، احمدرضا بهرامی در نشستی خبری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه آیت الله دکتر بهشتی، هفته قوه قضاییه را فرصتی مغتنم برای انتشار عملکرد و فعالیتهای قوه قضاییه برشمرد.
بهرامی ضمن تشکر از تلاش خبرنگاران و متولیان عرصه اطلاع رسانی، نقش ایشان را در آگاهی بخشی به مردم برای شناخت حقیقت و تنویر افکار عمومی بسیار مهم ارزیابی کرد و در ادامه با اشاره به اقدامات و فعالیتهای دادگستری استان در سال گذشته، افزود: با تلاشهای صورت گرفته درسال ۹۶ ما موفق شدیم تعداد ۱۴۸ هزار و ۹۸۳ پرونده را از مجموع پرونده های وارده و نیز پرونده های مانده از سالهای قبل مختومه کنیم.
وی با بیان اینکه در سال گذشته تعداد ۱۳ هزار و ۱۵۳ پرونده حقوقی و کیفری در شوراهای حل اختلاف استان به صلح و سازش منتهی شده است، تصریح کرد: در سال ۹۶، تعداد ۱۸ پرونده قتل، ۳۴ پرونده نزاع دسته جمعی و ۶ فقره پرونده درگیری به صلح و سازش منجر شد.
رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری همچنین با اشاره به عملکرد دستگاه استان را در بخش امور اجتماعی و پیشگیری از جرائم، اظهار کرد: برگزاری ۳۶۲ کارگاه آموزشی مهارتهای اساسی زندگی ویژه زوجهای جوان، ارائه خدمات مشاوره ای به دو هزار و ۶۸۴ زوج در شرف طلاق و آموزش تعداد ۵۹۲ نفر از والدین دانش آموزان و ۱۷۶ نفر از معلمان مدارس در ۳۶ کارگاه آموزشی پیشگیریهای رشد مدار از جمله این اقدامات بوده است.
وی همچنین رهاسازی بستر و حریم رودخانه زاینده رود طی هشت دوره بازه زمانی و نیز رفع تصرف ۸۳ هکتار از اراضی منطقه فرادنبه در شهرستان بروجن را از دیگر اقدامات و فعالیتهای دادگستری استان در سال ۱۳۹۶ برشمرد.

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *